OKNA DREWNIANE w systemie SOFTLINE DJ68 lub energooszczędne gr. 92mm.

2 1 okno_1
9 10 8
6 5 4

Przy produkcji stosujemy równie rygorystyczne normy jakości, co przestrzegane przy produkcji drzwi. Wykonywane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia w obróbce drewna.

Drewno to naturalnie piękny surowiec, posiadający szereg korzystnych właściwości biorąc pod uwagę energooszczędność konstrukcji domu. Materiał ten posiada wysoką izolacyjność termiczną, co czyni go doskonałym w produkcji ram okiennych. Pozwala to na zauważalne oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w miesiącach jesienno – zimowych. Dodatkowo okna z drewna zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną, co pozwala cieszyć się ciszą i spokojem, niezależnie od hałasu na zewnątrz. W konstrukcji okien przewidziana jest mikrowentylacja, co ma korzystny wpływ na prawidłowy obieg powietrza wewnątrz domu.

Wykonujemy okna o nietypowym kształcie, na specjalne zamówienie. Wypracowany przez lata doświadczeń sposób zabezpieczania powierzchni drewna powłokami ochronnymi sprawia, że jest ono odporne na promieniowanie UV i niekorzystne warunku atmosferyczne. Daje to pewność, że będzie prezentować się równie elegancko przez wiele lat.